Městský rozhlas

čtvrtek 19. května 2022

Informace z radnice:
 • Dovolujeme si Vás pozvat na 29. zasedání Zastupitelstva města Židlochovice, které se bude konat ve středu 25. května 2022 v 18:00 hodin v Sále Komunitního centra, Legionářská 950, Židlochovice. Program jednání naleznete na internetových stránkách města v sekci Aktuality.
 • Tajemnice Městského úřadu Židlochovice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice: Pracovník sociálně-právní ochrany dětí – kurátor pro mládež. Zájemci se mohou přihlásit do 20. května 2022. Podrobné informace k pracovnímu místu podá: Mgr. Iva Tycová, vedoucí sociálního odboru Městského úřadu Židlochovice, tel.: 547427331.
 • Tajemnice Městského úřad Židlochovice vyhlašuje nabídku pracovního místa na pozici: úklid budovy Městského úřadu Židlochovice (zástup za mateřskou dovolenou). Zájemci se mohou přihlásit do 31. května 2022. Bližší informace podá: Ing. Michaela Schönwalderová, finanční odbor, tel.: 547 426 032.
 • Občané města Židlochovice mají možnost získat do bezplatné výpůjčky kompostér. Kompostéry jsou plastové o objemu 1050l. K vyzvednutí jsou v otevírací době sběrného dvora, Topolová 908.
 • MUDr. Prokop oznamuje, že v době od 16. do 27. května včetně bude ordinace uzavřena. Akutní případy zajistí MUDr. Hill ve svých ordinačních hodinách.
 • V pátek 13. května bylo v Židlochovicích nalezeno kolo. Majitel si jej může vyzvednout na služebně Městské policie Židlochovice.
 • Podatelna Městského úřadu Židlochovice, Nádražní 750 oznamuje nález těchto věcí: pánská peněženka s doklady, klíče od auta s dálkovým ovladačem a platební karta společnosti Revolut.

Pozvánky na kulturní a společenské akce:
 • Městské kulturní středisko vás zve v pátek 20. května do areálu Robertovy vily na Letní večer s biografem, tentokrát na promítání filmu „Zátopek“. Začínáme v 19 hodin vinným barem, promítání začne ve 21:00 hodin.
 • Český zahrádkářský svaz pořádá v sobotu 21. května na procházku Od vína k vínu po Židlochovicích, během které budete moci ochutnat vína od vinařů z regionu. Od 10:00 do 18:00 hodin bude probíhat neomezená degustace vín u vinařů. Od 18:00 navážeme koncertem cimbálové muziky a občerstvením na dvoře Komunitního centra. Předprodej vstupenek v Infocentru města Židlochovice a on-line na smsticket.cz.

Inzerce:
 • Mateřská škola Holasice hledá uklízečku na zástup s nástupem k 23. květnu. Pracovní doba 2,5 hodiny denně. Zájemkyně mohou zavolat paní ředitelce Zámečníkové na tel.: 774 760 638.
 • Poliklinika Židlochovice, náměstí Míru 149 hledá údržbáře na plný úvazek. Podrobné informace podá paní Sedláčková, tel.: 547 231 021.
 • Výrobna Dolce Passione v Nosislavi bude v sobotu 21. května od 9:00 do 13:00 hodin prodávat dezerty a pečené masa. Je to poslední stánek před prázdninami. Můžete se těšit na Brownies, Milánský malinový dort, Cheesecaky, Mangový větrník a Macarouns. Pro milovníky masa bude Uzená kachní prsa, Domácí klobásky s bílým lanýžem, Prásácký řízek, Cibulová marmeláda a Pečená hořčice. Přijímáme objednávky na víkendové krabičky – selekci dezertů. Pečivo od Italského pekaře Antonio Carlini bude opět v nabídce.
load