Městský rozhlas

pondělí 5. - pátek 9. prosince 2022

Informace z radnice:
  • Dovolujeme si Vás pozvat na 3. zasedání Zastupitelstva města Židlochovice, které se bude konat ve středu 14. prosince 2022 v 18:00 hod. v Sále Komunitního centra, Legionářská 950, Židlochovice. Program jednání naleznete na internetových stránkách města v sekci Aktuality.
  • Tajemnice Městského úřadu Židlochovice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa: Vedoucí finančního odboru. Zájemci se mohou přihlásit do 12. prosince 2022. Bližší informace k vyhlášenému pracovnímu místu naleznete na internetových stránkách města v sekci Aktuality.
Pozvánky na kulturní a společenské akce:
  • Komise pro občanské záležitosti vás zve na Mikulášskou besídku pro seniory. Besídka se koná ve čtvrtek 8. prosince v 15 hodin v sále Komunitního centra. Přijďte se naladit na vánoční čas, Zazpívat koledy a pobesedovat.
  • Pohostinství u Kafků pořádá v sobotu 10. prosince Turnaj v trojkovém mariáši. Zápis proběhne od 13:30 do 14:00 hodin. Rezervace nutná na tel.: 604 955 239.
  • V sobotu 10. prosince zveme všechny, kteří svá srdce rádi potěší poslechem hudby, do kostela Povýšení svatého Kříže na Adventní koncert. Od 17 hodin zde vystoupí uznávaní Mladí brněnští symfonikové - orchestr složený z nejlepších absolventů a studentů všech základních uměleckých škol Brna a blízkého okolí a Pěvecký sbor Ars Brunensis.
  • V úterý 13. prosince v čase mezi 18 a 20 hodinou projdou ulicemi města tajuplné bytosti v bílém – lucky. Lucky chodí s lucerničkami a vůbec nemluví. Potkáte-li je, pozastavte se a zamáváním a úsměvem ji dejte najevo sympatie s jejich osudem. Lucky vám úsměv jisto jistě oplatí.
Inzerce:
  • Textil na ulici Komenského provádí akci Vánoce se slevou. Do 24. prosince vám bude odečtena sleva 20% na celý váš nákup.
load