Městský rozhlas

pondělí 20. března - 24. března 2023

Informace z radnice:
  • Město Židlochovice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Vedoucí odboru vnitřní správy Městského úřadu Židlochovice. Bližší informace podá tajemnice MěÚ Mgr. Ivana Kejřová na telefonním čísle 604 290 303 nebo písemně na e-mailu ivana.kejrova@zidlochovice.cz. Informace týkající se požadavků na uchazeče najdete také na Úřední desce města nebo na internetových stránkách města Židlochovice v sekci Aktuality.
  • Dovolujeme si Vás pozvat na 3. zasedání Zastupitelstva města Židlochovice, které se bude konat ve středu 29. března 2023 v 18:00 hodin v Sále Komunitního centra, Legionářská 950, Židlochovice. Program jednání naleznete na internetových stránkách města v sekci Aktuality.
  • Společnost EG.D oznamuje občanům, že od 15.3.2023 do 23.3.2023 bude ve městě provádět odečty elektroměrů všech dodavatelů k ročnímu vyúčtování. Žádáme občany, kteří mají elektroměr umístěný uvnitř domácnosti, aby stavy elektroměrů napsali na lístek na viditelné místo. Za maximální vstřícnost předem děkujeme .
  • Upozorňujeme občany, že do konce března je nutné uhradit poplatky za odpad a za psa, které můžete uhradit osobně na pokladně MěÚ Židlochovice, případně převodem. Podrobné informace jsou na stránkách města v sekci Aktuality.
Pozvánky na kulturní a společenské akce:
  • Srdečně vás zveme na výstavu fotografií Hany Juříkové - Moravské Slovácko. Vernisáž, obohacená o hudební vystoupení samotné autorky a pana Víta Kornhäusera, se uskuteční v pátek 24. března od 18 hodin v prostorách městské knihovny.
  • Skauti Židlochovice pořádají v pátek 24. března od 18 hodin v zámeckém parku akci určenou zejména dětem předškolního věku: Probouzení broučků.
  • Přírodní školka Výhonek vás srdečně zve v neděli 26. března na vynášení Morany. Sraz v 10 hodin u kostela. Půjde se od kostela směrem k lávce (malému mostu přes Svratku), kde Moranu vhodíme do řeky. S sebou řehtačky a jiné hlučné hrkací nástroje.
  • Starosta města Židlochovice vás zve na další Setkání u šálku čaje, a to v pondělí 27. března od 18 hodin v klubovně Komunitního centra.
Inzerce:
load