Kabelová televize

Televizní vysílání infokanálu Židlochovice, Vojkovice, Hrušovany u Brna

Časový harmonogram Regionálního zpravodajství

Nepřetržité 24 hodinové vysílání textové smyčky v délce 60 minut, která je podkreslena rádiem Krokodýl.  Každý den  ve 13,00 – 18,00 – 22,00 hodin je textová smyčka přerušena vysíláním Regionálního videomagazínu, který se po týdnu mění( v současné době, z časových důvodů, jsou magazíny zařazovány nepravidelně).

Textová smyčka 

  • Doba 1 cyklu: 60 min.
  • Aktualizace: průběžně, hlavní změna každý pátek. Červenec a srpen pouze čtrnáctidenní aktualizace. 
  • Programové schéma: Úvodní informace,  Zpravodajství   Židlochovice, Zpravodajství Vojkovice, Zpravodajství Hrušovany u Brna, Kultura, Aktuality, Reklama. 

Regionální videomagazín 

  • Doba 1 vysílání: 5 – 90 minut
  • Aktualizace:  nepravidelně. Blok sestřihů kulturních, společenských, příp. sportovních akcí, obrazové reportáže zaměřené na život regionu a záznamy významných kulturních událostí – koncerty, slavnosti, hody, amatérská divadla. Převzaté pořady z produkce regionálních televizí a amatérů v okolí.

Programové schéma videotextového vysílání

Informace městských a obecních úřadů, místní textové zpravodajství, pozvánky na kulturní a sportovní nebo společenské akce, obecné informace nekomerčního charakteru důležité pro obyvatele, fotografie ze společenských akcí a dění v obci, reklamní a inzertní blok za poplatek.

Profil

Vysílání Regionálního zpravodajství Židlochovice, Vojkovice, Hrušovany u Brna  je rozšiřováno kabelovou sítí firmy itself s.r.o. Vlastníkem studia je město Židlochovice. Televize byla založena v roce 1997, kdy začala se zkušebním vysílání videotextové smyčky na počítači AMIGA.

Od roku 2010 jsou pořady prezentovány i na internetu prostřednictvím MPEG  souborů přes kanál Youtube.  Od roku 2015 vysílala televize v kabelových rozvodech analogově, a také v HD rozlišení 1920 x 1080. Orgánem dohledu nad provozováním televizního vysílání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

Kontakt:

adresa: Masarykova 100, Židlochovice 
telefon:+420 547 426 024, +420 734 352 343
e-mail:infokanal@zidlochovice.cz
web: www.zidlochovice.cz 
odpovědný redaktor:Lenka Betášová
vysílání připravuje: Lenka Betášová

load