Místní akční plán rozvoje vzdělávání SO ORP Židlochovice III

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/20_082/0023108

loga, obrázek se otevře v novém okně

Místní akční plán rozvoje vzdělávání (zkratka "MAP") bude prioritně zaměřen na rozvoj kvalitního a inkluzivního vzdělávání dětí a žáků do 15 let. Zahrnuje oblasti včasné péče, předškolního a základního vzdělávání, zájmového a neformálního vzdělávání.

Cílem projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání SO ORP Židlochovice III je pokračování a prohloubení společného plánování v oblasti vzdělávání, v rámci kterého bude rozvíjen systém sdílení a spolupráce mezi místními aktéry vzdělávání v regionu. Realizací projektu dojde k dosažení cílů vzdělávání politiky v regionu, která reflektuje místní problematiku a potřeby, analýzy relevantních dat a plynou z ní lokální přínosy, vše ve spolupráci s místními aktéry rozvoje vzdělávání.

MAP bude zpracováván pro správní obvod obce s rozšířenou působností Židlochovice, do kterého je zahrnuto 19 obcí (Blučina, Bratčice, Holasice, Hrušovany u Brna, Medlov, Měnín, Moutnice, Nosislav, Opatovice, Přísnotice, Rajhrad, Rajhradice, Syrovice, Těšany, Vojkovice, Unkovice, Židlochovice, Žabčice, Žatčany).


Vytvořeno 19.9.2022 9:28:22 | přečteno 807x | martinamaca
load