Rekonstrukce lávky pro cyklisty přes řeku Svratku v Židlochovicích

logo EU

Projekt řeší rekonstrukci lávky přes řeku Svratku ve městě Židlochovice, která slouží jako cyklistická stezka se smíšeným provozem pro cyklisty a chodce.

logo podbrnenskoLávka je v současné době v havarijním stavu. Součástí rekonstrukce lávky pro cyklisty a pro pěší je i rekonstrukce nevhodných pěších komunikací navazujících na cyklostezku (lávku), které budou realizovány v souladu s vyhláškou č. 389/2009 Sb., o obecných technických požadavcích zabezpečující bezbariérové užívání staveb, v aktuálním znění.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Integrovaného regionálního operačního programu.

Vytvořeno 4.3.2021 20:04:33 - aktualizováno 4.3.2021 20:10:08 | přečteno 244x | renatanovakova