Plánování sociálních služeb pro ORP Židlochovice

Projekt CZ.03.2.63/0.0/0.0/16_063/0006562

Plánování sociálních služeb pro ORP Židlochovice je projektem Místní akční skupiny Podbrněnsko, spolek, ve spolupráci s Městem Židlochovice. Cílem projektu je vytvořit kvalitní dokumenty, prohloubit a zefektivnit současný stav spolupráce klíčových aktérů. Dále zde usilujeme o poskytnutí rozvoje kvalifikace a kompetencí zainteresovaných subjektů podílejících se na procesu komunitního plánování, zajištění dostatečné informovanosti v sociálních službách i široké veřejnosti. Mezi naše cíle v rámci Komunitní plánování sociálních služeb patří i vytvoření efektivní koordinace mezi obcemi a krajem. Nejsou opomenuty ani další cílové skupiny, které jsou zapojeny do projektu. V rámci zkvalitnění služeb bude implementován i systém evaluace a monitoringu v oblasti sociálních služeb. 

Projekt bude realizován a jednotlivé dokumenty budou zpracovávány pro území správní obvod obce s rozšířenou působností Židlochovice, tedy pro obce Blučina, Bratčice, Hrušovany u Brna, Ledce, Medlov, Měnín, Moutnice, Nesvačilka, Nosislav, Opatovice, Otmarov, Popovice, Přísnotice, Rajhrad, Rajhradice, Sobotovice, Syrovice, Těšany, Unkovice, Vojkovice, Žabčice, Žatčany a Židlochovic. 

Více informací o projektu, novinky v průběhu realizace a jednotlivé výstupy projektu naleznete na webových stránkách MAS Podbrněnsko. 

www.podbrnensko.cz

Logo OPZ barevné

Vytvořeno 22.2.2018 11:24:10 - aktualizováno 22.2.2018 11:30:44 | přečteno 832x | martina.maca
load