Židlochovice živě 2015

areál letního kina, Brněnská 146, Židlochovice, 667 01

sobota: 27.6.2015, od 14 hodin

Letošní ročník akce Židlochovice Živě dostává nový rozměr, neboť v minulých dvou letech se jednalo o akci ryze hudebního charakteru, kde vystupovali umělci spíše alternativních hudebních směrů.

Židlochovice Živě 2015 bude navazovat na předešlé ročníky po hudební stránce. V jeden den se na podiu vystřídá devět hudebních těles s velmi rozmanitou škálou žánrů od folku přes pop a rock až po metalovou hudbu. V tomto ohledu si každý návštěvník může přijít na své. Headlinery letošního ročníku je kapela Poletíme?, která bude vyvrcholením celého hudebního programu. Na podiu se dále vystřídají místní Vyp.Ni, nosislavská metalová kapela Line of sight, veselí Skrznaskrz, Ignition Keyz – rockový nářez z Hrušovan u Brna a blues rockový Friea Ace z Brna. Mezi kapelami se objeví i písničkáři Pan Doucha anebo Tomáš Šenkyřík se zhudebněnými básněmi „Magora“ Jirouse. 

V Židlochovicích se nebude ale letos vše točit jen kolem hudby. Židlochovice Živě budou dějištěm vůbec prvního pivního koštu v našem městě. Na akci bude 13 minipivovarů z Jihomoravského kraje, které se postarají o celkem asi 50 vzorků točených piv. Každý návštěvník tak bude mít možnost ochutnat širokou nabídku lahodného moku – od klasických desítek a jedenáctek až po různé pivní speciály, piva typu IPA a APA, za studena chmelená piva i nealkoholickou pivní limonádu. Pivovary, které se na letošním ročníku budou prezentovat: Lišák, Kvasar, Syrovar, Magistr, Galant, Mamut, Mazák, Richard, Frankies, Pegas, pivotéka Pod Ořechem, 1. Chodský pivovar a pivovar Oslavany. 

Vytvořeno 4.6.2015 16:24:08 | přečteno 1263x | Jiří Třísko
load