Za nejlepší projekty v přírodovědných předmětech ocenění

V roce 2015 odstartoval na škole projekt podpory přírodovědných předmětů pod záštitou a za finanční podpory města Židlochovice, jehož cílem je podpořit zájem studentů především o matematiku, fyziku, chemii, biologii, zeměpis a výpočetní techniku. 

Přípravou se zabývala pracovní skupina složená z vybraných pedagogů gymnázia a cílem je především motivovat studenty ke studiu oborů, ve kterých mají v rámci své budoucí profese velkou šanci uplatnění a dobrého finančního ohodnocení.

V rámci projektu studenti sbírají body za účast a úspěchy v přírodovědných soutěžích, za referáty a odborné práce a také za významné zlepšení prospěchu v přírodovědných předmětech. Všechny tyto aktivity vyžadují mnoho času, píle, trpělivosti a studia navíc především ve volném čase. Nejlepší žáci jsou pak oceněni na konci měsíce hodnotnou věcnou cenou.

Na začátku školního roku se soutěže teprve rozbíhají, za měsíc září proto byla cena udělena žákům, kteří dosáhli největšího zlepšení prospěchu v minulém školním roce. Ocenění za měsíc září získali Viktor Čaněk z tercie a Adéla Blümelová ze septimy.

Třídní učitelka sexty
Mgr. Dana Pauková
Vytvořeno 11.12.2015 9:43:08 | přečteno 587x | martina.golova
load