Výroční členská schůze

DSCN3035

V pátek 12. února se v budově městského úřadu konala výroční členská schůze Sboru dobrovolných hasičů města Židlochovice. Do sboru byli přijati tři noví členové, kteří splnili podmínky pro vstup.

Slovo si následně vzali hosté, včetně starosty našeho města, který nám nastínil budoucnost areálu PS a starosty DHZ Gbely, který nám popřál vše nejlepší do dalšího roku. Následovaly zprávy členů výboru, ze kterých se členové mohli dozvědět přehled dění ve sboru, výboru a jednotce sboru za rok 2015 a výhled plánů na rok 2016. 

Po zprávě revizní komise, která zkontrolovala hospodaření z právního a účetního hlediska, následovaly volby do výboru SDH. Nejdůležitější a nejviditelnější změnou, která z voleb vyvstala, je nově zvolený starosta sboru - Petr Mlčák.

Dalším bodem programu byla diskuze, ve které sbor odsouhlasil, že letos nebude pořádat jarní trhy, vzhledem k stále rostoucímu počtu akcí pořádaných na náměstí a velké vytíženosti sboru. Také bylo rozhodnuto letos nepořádat železnou sobotu, jelikož množství šrotu vybraného v našem městě rok od roku klesá. Odvoz šrotu se proto tento rok omezí jen na předem dohodnuté vyklízení na žádost některé z organizací nebo občanů našeho města.

Schůze byla zakončena volnou zábavou.
Jan Kafka, jednatel SDH Židlochovice

Schůze hasičů

DSCN3035

DSCN3035

 
DSCN3043

DSCN3043

 
 
Vytvořeno 28.4.2016 14:14:03 | přečteno 266x | martina.golova
load