Běh zdraví v Židlochovicích

Běh zdraví 2011

Dne 17. dubna 2011 uspořádalo Sdružení Židlochovice ve spolupráci s Městem Židlochovice, ŠAK Židlochovice a Základní školou Židlochovice již 12. ročník Běhu zdraví. 

Na startu se sešlo rekordních 196 závodníků různých věkových kategorií od 3 do 73 let. Partnery závodu  byli Gigasport, Humi Outdoor – český výrobce outdoorového vybavení a Všeobecná zdravotní pojišťovna. Závod byl zahájen čestným kolečkem zástupců města, školy, sponzorů a týmu „Já bych se toho nebál“ (účastníci recesistického závodu“ Koulení kola z Lednice do Brna“).

Závody byly doplněny předkolem předškolních dětí. Na startě se sešlo neuvěřitelných 33 malých závodníků.  Vítězem v této kategorii byla za dívky Nikola Giňová a za chlapce Daniel Gögh.

Výsledky závodů dle kategorií:

  • Přípravka mladší dívky
    1. Dominika Miková, JAC Brno
    2. Hana Marciánová, UNI Brno
    3. Barbora Sedláčková, Sokol Přísnotice
  • Přípravka mladší chlapci
    1. Kryštof Šípek, VSK UNI Brno
    2. Matěj Krčka, ŠAK Židlochovice
    3. David Bohatý, Sokol Přísnotice
  • Přípravka starší dívky
    1. Nela Chalupová, ŠAK Židlochovice
    2. Zuzana Göghová , VSK UNI Brno
    3. Veronika Skalková, VSK UNI Brno  
  • Přípravka starší chlapci
    1. Daniel Kotyza, VSK UNI Brno
    2. Ondřej Slavík, Sokol Přísnotice
    3. Aleš Krčma, TJ Oslavany
  • Mladší žákyně
    1. Michaela Holánková, TJ Oslavany
    2. Gabriela Kolegarová, ŠAK Židlochovice
    3. Karolína Ročková, AC Mor. Slávie
  • Mladší žáci
    1. Filip Houser, ŠAK Židlochovice
    2. Martin Klement, Gymnázium Židlochovice
    3. David Foller, VSK UNI Brno
  • Starší žákyně
    1. Tereza Tancerová, Sokol Přísnotice
    2. Kateřina Fialová, AK Blansko Dvorská
    3. Petra Skrutková, TJ Oslavany
  • Starší žáci
    1. Jakub Jeřábek, ŠAK Židlochovice
    2. Ondřej Haňka, Židlochovice
    3. Jonáš Rybníček, TJ Oslavany
  • Dorostenky
    1. Anna Tancerová, Sokol Přísnotice
    2. Michaela Kohoutová, VSK UNI Brno
    3. -
  • Dorostenci
    1. Jan Havelka, Brno
    2. Daniel Smolka, ARC Brno
    3. Jiří Zmrzlý, Blučina
  • Ženy
    1. Lucie Skybová, AK Olymp Brno
    2. Veronika Floriánová, AP Brno
    3. Jana Klanicová, Mor.Slavie Brno
  • Muži
    1. Jiří Čivrný, SK Nové Město nad Metují
    2. Jan Kučera, TK Mor. Budějovice
    3. David Čermák, Hustopeče
  • Ženy-veteránky
    1. Romana Vlčková, Střelka Brno
    2. Jana Kalová, AP Brno
    3. Martina Mikušová, Zetor Brno
  • Muži-veteráni
    1. Petr Kotyza, VSK UNI Brno
    2. Ivo Peřina, Kuřim
    3. Martin Skyba, DINO sport Ivančice

Podrobné výsledky naleznete na: http://www.behy.cz/zavod/5726-beh-zdravi-zidlochovice

Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
Běh zdraví 2011

Běh zdraví 2011

 
 
Vytvořeno 17.4.2015 11:23:34 | přečteno 1245x | Jiří Třísko
load