Badmintonisté dovezli 9 medailí

Naši junioři se zúčastnili Oblastního přeboru Jihomoravského kraje kategorie do 17 let. Přebor se konal 25. 10. 2015 v krásné hale Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity v Brně. Všechny zlaté medaile v dívčí kategorii putovaly právě do Židlochovic. 

Jak už se stává zvykem, nejúspěšnější hráčkou se stala Veronika Srncová, která získala zlatou medaili ve dvouhře i  v mixu s Danielem Kostrhunem (Slavoj Podivín). 

Finále dívčí čtyřhry bylo téměř židlochovickou záležitostí. Přebornicemi Jmk se nakonec staly Barča Otáhalová s Natálií Randulovou (Fsps Mu Brno), které porazily Veroniku Srncovou a Májou Zbořilovou. Barča Otáhalová si dovezla ještě bronzovou medaili ve dvouhře a  v mixu s Václavem Kozlem (BS Brno). Mája Zbořilová byla „bronzová“ v mixu  a čtvrtá ve dvouhře. A poslední bronzovou medaili dovezla Tereza Šípková ve čtyřhře, ve dvouhře skončila na pátém místě. 

Vojta Vidrmert s Patrikem Šípkem obsadili páté místo ve čtyřhře. A stejného umístění dosáhli sourozenci Šípkovi v mixu. 

Vzhledem k tomu, že čtyřem hráčům našeho družstva je teprve čtrnáct let, zúčastní se v prosinci Oblastního přeboru Jmk do 15 let. Doufejme, že dovezou také nějaké medaile.

Za TJ sokol Dana Otáhalová

Odkaz na článek

Vytvořeno 11.12.2015 9:39:08 | přečteno 272x | martina.golova
load