Připravujeme farmářský trh 20. června 2020

ft

Udělejte si v Židlochovicích 20. června nákup jako malovaný.

V sobotu od 8:00 do 13:00 hodin na Žerotínské farmářské trhy v Židlochovicích 2020 nakoupíte neskutečně dobré potraviny, dárky vyráběné s láskou❤️ pro sebe i pro své blízké…

A jaký je rozdíl oproti nákupu v supermarketu? Budou tady totiž ti nejlepší dodavatelé, kteří vlastní zboží rádi okomentují.
A protože někteří z nich u nás budou letos poprvé, každý den teď představíme jednoho z nich.Milé sladké́ Židlochovice, poprvé na farmářských trzích zazáří excelentní kuchař @Martin Beránek z cukrářství Dolce Passione

A co si pro vás Martin připravil? 
Kinder mousse, ovocná Tartletka, Macarouns, domácí koláče a domácí slané a sladké sušenky. A nezapomněl ani na milovníky masa. Pro ně bude přichystán pečený bůček ala Porchetta s bylinkami, vepřové koleno na chili a meruňkové marmeládě. 

Pokud si chcete pro jistotu dezert či maso rezervovat volejte 603 532 572

 ------------------------ 

 Na letošním trhu poprvé EGRI DELI maďarské lahůdky „Naše domácí recepty, které vznikaly kolem roku 1881, jsou rodinným tajemstvím. Zdědili jsme je po našem pradědečkovi, svého času vyhlášeném řeznickém mistrovi. Jeho neopakovatelné chuťové kombinace používáme dodnes.“ Egri deli je malé, rodinné hospodářství produkující tradiční uzené produkty z vepřového masa pouze z domácích chovů. Uzené koleno, žebra, krkovice, šunka, panenka, pečený špek, salámy, … nakládaná zelenina , kysané zelí, čalamáda, ... prostě to nejlepší pro vás v sobotu v Židlochovicích.

 ------------------------
„Kdo jí ryby v každém čase, ten je zdráv a štíhlý v pase,“ praví pořekadlo … A Jakou rybu na talíř? No přeci českou! Tuzemská ryba je čerstvá. Zpracovává se až během prodeje a její maso je díky tomu výhradně čerstvé.

Už zítra na farmářských trzích projekt Ryba na talíř. Projekt je zaměřen na propagaci lokálních sladkovodních ryb.
Navštivte speciálně upravený ,,foodtrack“ se spoustou ochutnávek, receptů, rad i praktických ukázek, jak rybu správně zpracovat.

Od 8:00 do 13:00 hodin nám. Míru Židlochovice, stavte se!
Vytvořeno 17.6.2020 17:45:48 - aktualizováno 19.6.2020 14:01:23 | přečteno 423x | renatanovakova
load