Pomoc Ukrajině

Sbírky | Ubytování

POMOC UKRAJINĚ: VÝZVA POMOCI
Mladá rodina z Ukrajiny se 4 letým dítětem hledá samostatné ubytování. Otec rodiny pracuje už delší dobu v ČR, má doporučení od konkrétního občana Židlochovic. Z Ukrajiny za ním přicestovala manželka se čtyřletým dítětem. V současnosti pobývají v nevyhovujících podmínkách na ubytovně, náklady na ubytování mohou do určité výše hradit.  Ubytování hledají i na krátkou dobu, např. na 3 měsíce. V případě nabídky prosím kontaktujte město Židlochovice na telefonním čísle 731 689 060.

POMOC UKRAJINĚ: SBÍRKY
Město Židlochovice prozatím nebude organizovat materiální sbírku. Chcete-li lidem na Ukrajině pomoci, upřednostněte dar finanční. Doporučujeme zasílat finanční prostředky na účty charitativních organizací (např. Adra, Člověk v tísni, Charita ČR, Český červený kříž, Paměť národa a další). 
Situace se však mění každým okamžikem. V případě, že bude vyhlášena širší poptávka po prostředcích materiální potřeby, obratem sbírku zrealizujeme. Sledujte městské informační kanály (web, fb, mobilní rozhlas).

POMOC UKRAJINĚ: UBYTOVÁNÍ
Chcete-li pomoci nabídkou ubytování, využijte přiložený formulář, případně volejte na  kontaktní linku města Židlochovice 731 689 060, kde se vám budeme věnovat.

POMOC UKRAJINĚ: UBYTOVÁNÍ OBČANŮ UKRAJINY
Pokud jste již poskytli ubytování uprchlíkům z Ukrajiny
, prosíme, kontaktujte město Židlochovice na telefonním čísle 731 689 060, pomůžeme jim s dalším pobytem v našem městě.


Vytvořeno 1.3.2022 20:21:34 | přečteno 266x | martinamaca
load