Odstranění nelegálních reklam a jejich náhrada novým systémem s navigačními šipkami

letecke snimky ladislav rygl blucina  centum

Již několik let rostou podél nábřeží a v prostorách podél krajských komunikací směrem na Brno, Nosislav i Žabčice mnohdy nevzhledné, bez ladu a skladu umístěné reklamy. Nejen že hyzdí naše město, ale také zhoršují bezpečnost řidičů na těchto komunikacích. Toho si všimly i odpovědné osoby na Policii ČR a odbor dopravy obdržel podnět k prošetření legality jejich umístění a k jejich odstranění.

Firmy, na jejichž provozovny tyto reklamy odkazují, obdržely dopis od starosty města, kde jsou informováni nejen o nutnosti reklamy odstranit, ale hlavně informaci o připravovaném novém navigačním systému se směrovkami, který bude umístěn na silnici II/425 (Nosislav – Vojkovice) před mostem z obou stran.

V případě zájmu o zařazení do nového systému s navigačními šipkami se mohou všichni židlochovičtí podnikatelé obrátit na odbor investic a majetku , Ing. Kateřina Cmarková, email katerina.cmarkova@zidlochovice.cz , tel. 547 426 044, kde jim budou podány další informace nebo se zúčastnit schůzky, která se bude konat 1. března 2018 v 18h  na Městském úřadě Nádražní 750  ve velké zasedací místnosti. 


Ing. Dagmar Kratochvílová
vedoucí odboru dopravy

Vytvořeno 23.1.2018 13:10:35 - aktualizováno 6.5.2021 10:09:50 | přečteno 494x | marketa.vasickova
load